O FIRMIE

Zajmuję się projektowaniem wnętrz. Moja przygoda z kreowaniem pięknych i praktycznych przestrzeni trwa już 10 lat a jako firma działam od 2009 r .
Moją propozycję kieruję do osób które chcą mieć ciekawie funkcjonalnie i gustownie urządzone wnętrza zarówno domu,mieszkania jak i biura gabinetu czy sklepu .

Podczas procesu projektowania dokładnie poznaję państwa oczekiwania i potrzeby,wspólnie pracujemy nad kształtem wizji,dzięki czemu powstają wnętrza o indywidualnym, niepowtarzalnym charakterze i stylistyce będące odzwierciedleniem upodobań estetycznych moich klientów.

Tworzę wizualizacje 3d pozwalające przewidzieć efekt końcowy. Są one również wsparciem w poszczególnych etapach realizacji projektu. Działam na terenie Olsztyna.  Zapraszam do współpracy!

Agnieszka Aranżacja Wnętrz

O MNIE

Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, gdzie ukończyłam studia na kierunku projektowanie  architektury wnętrz i wystawiennictwa.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz.Praca w tej dziedzinie to nieustająca wędrówka podczas której mam możliwość realizować swoją pasję, odkrywać nowe obszary, poznawać ludzi, cieszyć się wraz z nimi z efektu końcowego jakim jest piękne wnętrze.

Moja zawodowa ciekawość prowadzi mnie do ciągłego rozwijania się, co znajduje odzwierciedlenie w realizowanych projektach.